جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
24 بهمن 1395, 20:22    4764    1    محمد نقدی

برای مدتی محدود رایگان شده؛ اندازه‌گیری ضربان قلب با Runtastic Heart Rate Monitor

الفبای سلامتی و تناسب اندام با محصولات runtastic عجیب گره خورده، ما پیش تر در اپراتک بارها از این کمپانیِ دوست داشتنی گفته‌ و بسیار نیز خواهیم گفت.

اپ Runtastic Heart Rate Monitor دیگر محصول Runtastic برای پیگیری سلامتی و قلب کاربرد دارد، ضربان قلب را هرلحظه و هرجا کنترل کرده تا از حیاتی‌ترین عضو بدن مراقب باشید.

برای مدتی محدود رایگان شده؛ اندازه‌گیری ضربان قلب با Runtastic Heart Rate Monitorبرای مدتی محدود رایگان شده؛ اندازه‌گیری ضربان قلب با Runtastic Heart Rate Monitor

کار با برنامه آنچنان مشکل نیست، پس از ورود و اجازه‌ی دسترسی، انگشت را بر روی لنز دوربین قرار داده تا باقی را این اپ پیگیر باشد.

برای مدتی محدود رایگان شده؛ اندازه‌گیری ضربان قلب با Runtastic Heart Rate Monitorبرای مدتی محدود رایگان شده؛ اندازه‌گیری ضربان قلب با Runtastic Heart Rate Monitor

ضربان قلب و موارد خاص را به شکل نمودار مشاهده کرده، نتایج را به تفکیک زمان‌های استراحت، حالت هشدار و امکان به اشتراک گذاری نتایج در شبکه‌های اجتماعی و بسیاری دیگر از ویژگی‌های Runtastic Heart به حساب می‌آید، اپلیکیشنی که 2 دلار قیمت داشته و برای مدتی محدود رایگان در دسترس است.

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

ididev
95/11/24 ididev عضو سايت

سلام.من واقعا محصولات Runtastic رو دوس دارم آخه من یه ورزشکارم و به اینا نیاز دارم.

اون دوتا اپ Runtastic Sit Ups Pro و Runtastic Push Ups Pro کارشون عالیـــــــــــــه و بهم خیلی کمک کردن

--------------------
  • 0

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب