جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
18 آذر 1395, 15:08    2472    0    محمد نقدی

آشنایی با آپدیت جدید تلگرام؛ اتصال به جهانی تازه

پیام رسان تلگرام روز گذشته آپدیتی اساسی دریافت کرد، در کنار به روزرسانی قابلیت‌ها دو ویژگی جدید دیده می‌شود که بسیار اهمیت دارند، اکنون می‌توانید به کمک آیدی تلگرام خود از 360 سرویس مختلف و شبکه‌‌ی اجتماعی محبوب بهره مند شوید.

دومی برای پین کردن پیام‌ها کاربرد دارد، امکان پین یا همان سنجاق کردن پیام ها به بالای لیست پیش از این در گروه‌ها و در اختیار ادمین‌ قرار می‌گرفت، اکنون این قابلیت کامل تر از همیشه در دسترس کاربران عادی خواهد بود.

دنبال کنید: اپراتک در کانال تلگرام

آشنایی با آپدیت جدید تلگرام؛ اتصال به جهانی تازه

اتصال دو سویه حساب تلگرام به 360 سرویس جهانی با کمک بات IFTTT، سرویسی محبوب و شناخته شده برای اتصال حساب‌های کاربری مختلف در مکانی واحد. اکنون می‌توانید از اکانت‌های مختلف خود در توییتر، فیسبوک، اینستاگرام، اسپاتیفای، گوگل درایو و ... به روز رسانی بگیرید و هم تغییرات دلخواه را اعمال نمائید.

آشنایی با آپدیت جدید تلگرام؛ اتصال به جهانی تازه

به عنوان مثال در صورت منشن شدن در توییتر، به کمک تلگرام با خبر خواهید شد، و یا در صورت ارسال عکس در اینستاگرام همان تصویر در گروهی که می‌خواهید در تلگرام ارسال می‌شود.

آپدیت جدید در ویرایشگر داخلی تصاویر نیز دیده می‌شود، دیگر می‌توانید عکس را در هر درجه‌ای بچرخانید و امکان تماشای ویدئو به صورت پنجره‌ای شناور مانند اپ یوتوب.

آشنایی با آپدیت جدید تلگرام؛ اتصال به جهانی تازه

منبع: Telegram.Org

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب