جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
26 آبان 1395, 12:52    2217    0    محمد نقدی

آلبوم و عکس قدیمی هنوز هم در بهترین گوشه از خانه‌هامان نفس می‌کشد. خاک خورده، غصه خورده و احتمالا به فراموشی پناه برده است. اما خاطرات که فراموش نمی‌شوند و امروز فرصتی دوباره داریم تا از گذشته اسکن بگیریم و تصاویر را در گوشی‌های خود داشته باشیم.

اپلیکیشن PhotoScan قدرت گرفته از گوگل یک اسکنر و مبدل تصاویر چاپی به دیجیتال است، سعی دارد همانند اسکنر دیجیتال تصاویر را به فضای کلود ذخیره نماید.

 خاطره می‌شود؛ گوگل اپلیکیشن بی‌نظیر PhotoScan را برای iOS عرضه کرد

تصاویر کودکیِ بسیاری از ما بر روی کاغذ چاپ شده، آن زمان اصلا نشانی از این دیجیتال بازی‎ها نبود. عکس گرفتن از یک چاپ شده احتمالا به علت بازتاب نور و دقیق نبودن زاویه عکاسی، نتیجه را چندان جالب نمی‌سازد.

از PhotoScan بهره بگیرید، این برنامه با پردازش گوگل و تنظیم زاویه به دنبال بهترین نتیجه خواهد بود. از هر تصویر دقیقا 5 عکس گرفته می‌شود و ترکیب این 5 به تصویری یک و عالی می‌رسد، در نهایت امکان ویرایش حرفه‌ای به کمک Google Photos و ذخیره تصویر در فضای کلود از دیگر ویژگی‌های آن به حساب می‌آید

خاطره می‌شود؛ گوگل اپلیکیشن بی‌نظیر PhotoScan را برای iOS عرضه کردخاطره می‌شود؛ گوگل اپلیکیشن بی‌نظیر PhotoScan را برای iOS عرضه کردخاطره می‌شود؛ گوگل اپلیکیشن بی‌نظیر PhotoScan را برای iOS عرضه کرد 

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب