جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
23 آبان 1395, 10:52    8651    0    محمد نقدی

معرفی اپلیکیشن Live Wallpapers ؛مجموعه‌ای بی‌نظیر از تصویر پس زمینه‌ی زنده برای آیفون

تصاویر زنده به یاریِ 3D Touch حال و هوای خاصی به محیط iOS می‌بخشند، اکنون Live Wallpapers اینجاست تا مجموعه‌ای بی‌نظیر از والپیپرهای زنده را در اختیار داشته باشیم و بتوانیم از آن بهره بگیریم.

در تلگرام همراه ما هستید: https://telegram.me/appratech

معرفی اپ Live Wallpapers ؛مجموعه‌ای بی‌نظیر از تصویر پس زمینه‌ی زنده برای آیفون و آیپدمعرفی اپ Live Wallpapers ؛مجموعه‌ای بی‌نظیر از تصویر پس زمینه‌ی زنده برای آیفون و آیپد 

اگر از تصاویر معمولی کسل شده و به دنبالی راهی دیگر هستید، تصویر زنده می‌تواند بهترین جایگزین در پیش رو باشد. Live Wallpapers بیش از 10 هزار والپیپر رایگان نیز دارد که در آرشیوی عالی شامل طرح مفهومی، طبیعت، شهرها و بسیاری دیگر موضوع بندی شده‌.

امکان بهره‌مندی از تصاویر زنده در دیوایس‌های قدیمی‌تر از iPhone 6S و فاقد فناوری 3D Touch وجود ندارد اما باز هم می‌توان تصاویر زنده را به صورت تصویری ثابت در آیفون قدیمی بنشانید.

 

معرفی اپ Live Wallpapers ؛مجموعه‌ای بی‌نظیر از تصویر پس زمینه‌ی زنده برای آیفون و آیپدمعرفی اپ Live Wallpapers ؛مجموعه‌ای بی‌نظیر از تصویر پس زمینه‌ی زنده برای آیفون و آیپد 

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب