جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
17 آبان 1395, 18:52    2351    0    محمد نقدی

یک روز دیگر زنده بمان؛ معرفی بازی خارق العاده‌ی The Trail برای iOS

بازی The Trail – A Frontier Journey به تازگی در دنیای موبایل عرضه شده و بسیار مورد توجه گیمرها قرار گرفته است. این عنوان از سوی 22cans طراحی شده که بازی‌های افسانه‌ای و آنچنانی مانند Peter Molyneux در کارنامه دارد.

بازی The Trail اما ماجراجویی از نوع سوم شخص است، نجات برای بقا و شاید فرصتی دوباره برای زنده ماندن دنبال می‌شود. مدیریت منابع، پیمودن مسیرهای طولانی، رفتن و همیشه رفتن.

یک روز دیگر زنده بمان؛ معرفی بازی خارق العاده‌ی The Trail برای iOSیک روز دیگر زنده بمان؛ معرفی بازی خارق العاده‌ی The Trail برای iOS 

مردی به سوی سرزمینی ناشناخته می‌دود و شهر Eden Falls چشم به راهش. او باید در بین مسیر و هر لحظه در دشت، جنگل و صحرا کشف کند. از وسایل بی ارزش غافل نباشد، با هر کدام می‌شود وسیله‌ای ساخت تا به هدف قدمی نزدیک شد.

امکان به عقب بازگشتن وجود دارد اما نه آنچنان، پس باید حواس خود را جمع کنید، از دلِ مسیرهای زیبا و چشم نواز بهترین تصمیم ممکن را بگیرید.

گرافیک پر رنگ و کارتونی بازی حس خوبی انتقال می‌دهد، حسی هر لحظه با آرامش.

در تلگرام نیز با ما همراه شوید: https://telegram.me/appratech

 

یک روز دیگر زنده بمان؛ معرفی بازی خارق العاده‌ی The Trail برای iOSیک روز دیگر زنده بمان؛ معرفی بازی خارق العاده‌ی The Trail برای iOS 

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب