جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
16 آبان 1395, 10:46    5001    0    محمد نقدی

مهمانی از آینده؛ معرفی اپلیکیشن قدرتمند دوربین Filmborn برای آیفون

اپلیکیشن Filmborn به تازگی از سوی Mastin Labs برای آیفون عرضه شده تا بتوانیم دوربینی حرفه‌ای‌تر را در آیفون خود تجربه کنیم و حتی آن را با اپلیکیشن‌های دیگر جایگزین سازیم، با FilmBorn انگار دوربین دستگاه را عوض کرده‌اید، این ادعا را باید با چشم خویش ببینید.

رابط کاربری ساده برنامه تمامی گزینه‌های یک دوربین حرفه‌ای را در اختیارتان قرار می‌دهد، Mastin Labs با مجموعه‌ای عظیم پریست فتوشاپ شگفتی ساخت و امروز اینجاست با اپلیکیشنی از آینده.

مهمانی از آینده؛ معرفی اپلیکیشن قدرتمند دوربین Filmborn برای آیفونمهمانی از آینده؛ معرفی اپلیکیشن قدرتمند دوربین Filmborn برای آیفون

همانند اپلیکیشن‌های عکاسیِ بزرگ، Filmborn نیز از چند بخش عمده تشکیل شده است. پیش نمایش واقعی و زنده از فیلترها به عکاس، قدرتی بی نظیر به نام "اختیار" می بخشد و شما می‌توانید به آسانی تعادل رنگ سفید و میزان نوردهی را تنظیم کرده تا برسید به "ایده‌آل".

البته Filmborn هشداردهنده دارد و هرجا که از خط قرمزها رد شوید هشدار می‌دهد، با خیالی آسوده هنر بیافرینید. کار برنامه با عکاسی تمام نمی‌شود و پس از آن، تصویر با ابزاری قدرتمند ویرایش می‌شود، بدون آنکه از کیفیت اصلی تصویر کم یا چیزی خراب شود، در ویرایشگر با مجموعه‌ای عظیم از ابزارها روبرو هستیم، تماما با ویژگی‌های از پیش تعریف شده و البته قابلیت دوباره تنظیم. برنامه تمام تلاشش را کار می‌گیرد تا به همراه خوبی برای عکاسان فیلم تبدیل شود، آن را دریابید.

در تلگرام همراه ما باشید: https://telegram.me/appratech

مهمانی از آینده؛ معرفی اپلیکیشن قدرتمند دوربین Filmborn برای آیفونمهمانی از آینده؛ معرفی اپلیکیشن قدرتمند دوربین Filmborn برای آیفون

ویژگی‌های اپلیکیشن Filmborn:

  • کنترل به کمک ژست‌های حرکتی؛ تنظیم سریع تعادل رنگ سفید و نوردهی
  • تنظیمات خودکار و امکان تغییر دستی هر یک
  • کنترل به کمک منحنی؛ برای دسترسی سریع اطلاعات و تغییر هر یک
  • 4 منظره یاب، سه لنز مجازی و 9 ایستگاه پیش تنظیم شده
  • آموزش به زبان ساده: چگونه بهترین فیلم را بگیریم
  • رایگاه؛ امکانات اضافی به خرید درون برنامه نیاز دارد

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب