جهت خرید گیفت کارت و یا اپل آیدی می توانید از فروشگاه اپراتک بازدید نمایید.
ورود ثبت نام

فروشگاه ما ارسال مطلب پرسش و پاسخ کانال تلگرام ما

تبلیغات اپراتک
3099
 • محمد نقدی

 • زندگی احتمالا با لذت های کوچک ساخته میشه، اما برای من در اپراتک بودن و از اپل گفتن لذتی بزرگ و شاید خودِ زندگیه.
  از شمالی ترین نقطه ایران صدای من رو می شنوید، امیدوارم از اینجا بودن حس خوبی داشته باشید؛ این حس خوب ما را بس.

  آنها که نیستند ؛ راه دریافت همراه بانک‌های ایرانی در آیفون و آیپد

  سعی کردیم در اپراتک تمام همراه بانک‌های ایرانی برای آیفون و آیپد را یکجا معرفی نمائیم، اما بسیاری از کاربران نبود همراه بانکی خاص را برای iOS 10 گزارش کردند و مانند همیشه یک چرایِ بزرگ در ذهن ما روشن شد.

  از مدت‌ها پیش عادت کردیم برای دریافت همراه بانک به جای اپ استور سراغش را از سیب‌چه بگیریم، اکنون نیز بسیاری از بانک‌های ایرانی با پشتیبانی فوقِ ضعیف در استورهای غیر رسمی عرضه می‌شوند.

  به عنوان مثال برای داشتن اپ بانک ملت ابتدا باید سیب اپ یا اپ فور آل را در آیفون و آیپد دریافت کنید و سپس از هر کدام از این مارکت ها که خواستید نسبت به نصب همراه بانک مورد نظر اقدام نمائید.

  بنابراین برای دریافت اپ فور آل یا سیب اپ می‌توانید نام آنها را در گوگل جستجو کرده و با رفتن به سایت و طی مراحل که می‌گویند آنها را دریافت و نصب نمائید.

  این لقمه به دور سر چرخاندن را نمی‌فهمیم اما تنها راه مورد نظر به همراه بانک‌هایی نظیر بانک ملت همان هست که گفتیم، جالب اینجاست بانک ملت زحمت به روز کردن صفحه‌ی دریافت همراه بانک iOS را نمی‌دهد.

  اپراتک را در تلگرام دریابید: https://telegram.me/appratech

  تبلیغات

  برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

  برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

  نظر سنجی

  روزی چند دقیقه کتاب می‌خوانید؟

  برای عضویت در خبرنامه اپراتک کافیست ایمیل خود را در کادر وارد نمایید.
  تبلیغات متنی

  اشتراک مطلب