جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
2 آبان 1395, 22:46    1719    0    محمد نقدی

رقص ها از خستگی؛ معرفی بازی ماجرایی Rusty Lake برای iOS

استودیوی Rusty Lake امروز با عنوانی سراسر ماجرایی و چشمگیر Rusty Lake: Roots حضوری دوباره در اپ استور دارد، جیمز واندریوم وارث گیاهانی خارق العاده می شود که با بذرهایی خاص می رقصند و زندگی را از سر می گیرند.

باید با پرورش گیاهان مختلف داستان بازی را به پیش برده و رازهای مختلف را پرده بردارید، بازی به صورت اشاره و کلیک طراحی شده و با تفکری کامل می توان آیتم های مختلف را جمع آوری کنید و داستان بازی را به پایان برسانید.

شش دانگ حواستان را جمع کنید، ماجرای بازی تنها فکر شما را طلب دارد، هر لحظه باید رمزی تازه را کشف و از هر وسیله به کاشت گیاه بپردازید. بازی به قیمت 3 دلار در اپ استور موجود شده و می توانید نسخه کرک آن را بهره مند شوید، اگر دیوایسی جیلبریک دارید.

رقص ها از خستگی؛ معرفی بازی ماجرایی Rusty Lake برای iOSرقص ها از خستگی؛ معرفی بازی ماجرایی Rusty Lake برای iOSرقص ها از خستگی؛ معرفی بازی ماجرایی Rusty Lake برای iOSرقص ها از خستگی؛ معرفی بازی ماجرایی Rusty Lake برای iOS 

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب