جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
19 شهریور 1395, 00:42    12488    0    محمد نقدی

دوربین آیفون 7؛ هر آنچه که باید بدانید

پس از ماه ها انتظار سر انجام آمدند تا خط شروعی تازه باشند، آیفون 7 و آیفون 7 پلاس با ویژگی های بسیار خوب می تواند ما را به فردا امیدوار سازد. در تلگرام نیز با ما همراه شوید: https://telegram.me/appratech

دوربین در آیفون 7 دگرگون شده، لطفا دگرگون را دوباره بگوئید؛ آیفون 7 پلاس دو دوربین خارق العاده دارد. آیفون های جدید ویژگی های خلاقانه بسیار دارد اما دوربین باید عظیم ترین ویژگی آن باشد، تصمیم داریم این دلیل را در ادامه گسترش دهیم.

دو لنز بی نقص دوربین یکی زاویه باز و دیگری لنز تله، دوربین جلویی FaceTime HD Camera با 7 مگاپیکسل واقعی برای گرفتن سلفی ها و تماس فیس تایم بهترین است؛ دوربین قطعا انتظارات را در مرحله‌ای جدید پاسخ گو ست.

اپل می گوید:

 این بهترین دوربین ساخته شده برای گوشی هوشمند است که اجازه می دهد با ابزاری خلاقانه تصویری زیبا بگیرید

در اینجا هر آنچه که در مورد دوربین آیفون جدید باید بدانید وجود دارد، با خواندن بیشتر شما می مانید و تصمیم خرید آیفون 7 یا آیفون 7 پلاس.

چه چیزهایی در دوربین تغییر کرده؟

همه چیز! مجهز شدن آیفون 7 پلاس به دو لنز تله و واید که رویای زوم با وضوح بالا بدون افت محسوس کیفیت را صادقانه به تعبیر رسانده است. فلش دوگانه LED با 50 درصد نور بیشتر نسبت به مدل قبلی به همراه امکان تغییر رنگ‌های سرد و گرم فلش برای بهترین نتیجه در دسترس قرار دارد.

دوربین آیفون 7؛ هر آنچه که باید بدانید

امکان ثبت تصاویر شارپ تر با لرزگشیر اپتیکال

البته از دوربین جلویی آیفون 7 نیز نمی توان به آسانی رد شد، کیفیتی بالا برای سلفی های با طراوت.

دوربین آیفون 7؛ هر آنچه که باید بدانید

وجود سنسوری جدید به نام Flicker برای تنظیم خودکار سرعت شاتر

تنظیمات ثبت تصاویر پانورما، اسلوموشن و همه چیز دستخوش تغییراتی شده است، گزینه های پیش رو به طور مشخص با عمق میدان در زمان واقعی درگیر است و گاهی حتی عملکردی بهتر از دوربین DSLR نشان می دهد.

دوربین و تعیین عمق میدان با تاچ سه بعدی می تواند در تعیین فوکوس و بلور شدن پس زمینه یاری رسانده و نتیجه را بهتر از همیشه تصویر سازد.

دوربین آیفون 7؛ هر آنچه که باید بدانید

امکان استفاده از افکت بوکه؛ همانند دوربین‌های DSLR

امکان بهره مندی از افکت بوکه در حالت Portrait به کار خواهد آمد، برای استفاده از این ویژگی باید تا پایان سال جاری میلادی صبور باشید تا ویژگی‌های تازه در قالب یک به روز رسانی برای 7 پلاس عرضه شود.

قابلیت هایی نظیر کارایی دوربین های لایترو برای تغییر دقیق فوکوس نیز با آپدیت مورد بحث در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

دوربین آیفون 7؛ هر آنچه که باید بدانید

دوربین دوگانه بهترین است، چرا؟

اپل می گوید: 

این کاری ست که ما برای آیفون 7 پلاس انجام دادیم ... این گوشی دو دوربین دارد.

دوربین دوگانه در آیفون 7 پلاس با دو لنز تله و زاویه باز از راه رسیده است، به لطف سنسورهای جدید زوم بیشتری در دسترس قرار دارد و این زوم بیشتر دیگر به معنای تخریب و پایین آمدن کیفیت تصویر نخواهد بود. کاربران امروز گزینه‌های بیشماری برای ثبت ویدئو و تصویر در اختیار خواهند داشت.

دوربین آیفون 7 پلاس 2x‌ زوم اپتیکال را ممکن خواهد ساخت، بیشتر و بیشتر تا 10x به صورت نرم افزاری بدون فدا کردن کیفیت زوم کنید.

دوربین آیفون 7؛ هر آنچه که باید بدانید

 کیفیت تصاویر بهتر شده؟

بله! کیفیت تصاویر در آیفون 7 و آیفون 7 پلاس به مرحله‌ی تازه‌ و شگفت انگیز رسیده است.

سنسور جدید می تواند در محیطهای مختلف خصوصا با نور کم عملکرد بهتری داشته باشد، با پردازش دقیق تر تصویر، کیفیت به بالاترین میزان ممکن رسیده؛ دقیقا دو برابر بهتر.

شی، فرد و مواردی از این قبیل به صورت خودکار بر روی سوژه مورد نظر فوکوس شده و تصاویری بی نظیر یکی پس از دیگری خلق خواهند شد.

امکان استفاده از فایل‌های خام عکاسی

در آیفون 7 و آیفون 7 پلاس همچنین این فرصت را دارید تا از تصویر به صورت خام (RAW) برای ویرایش های بعدی خروجی بگیرید، این موضوع رویای قدیمی عکاسان را تحقق بخشیده است.

کریستوفر اندرسون عکاس مشهور می گوید:

آیفون برای رفتن در جمع ابزارهای حرفه‌ای عکاسی امروز آماده تر از همیشه است. نه تنها بهترین در شرایط بد نوری بلکه امکان جداسازی رنگ ها فراهم شده و فقط زیبایی خواهد ماند.

ارتقاء و بهبود به موقع دوربین آیفون به شما اجازه می دهد سریع تر از همیشه تصویری تازه ثبت نمائید. آیفون جدید 100 میلیارد عملیات را تنها در عرض 25 میلی ثانیه به سرانجام می رساند؛ دوربین جدید پیشرفته ترین در دنیای گوشی های هوشمند به حساب می آید.

دوربین آیفون 7؛ هر آنچه که باید بدانید

ظاهر دوربین بزرگ تر شده

طراحی ظاهری سنسور دوربین به نسبت آیفون 6s کمی بزرگتر از قبل صورت گرفته، و این موضوع برای آیفون 7 پلاس دو سنسور به صورت پهلو به پهلو انجام گرفته.

بهبودهای نرم افزاری؟

کیفیت بالاتر حافظه ذخیره سازی بیشتری طلب می کند، اما بهبودها در حال حاضر 60 درصد سریعتر و 30 درصد مصرف انرژی کمتر را نشان می دهند.

ثبت تصویر در شرایط نوری کم به کمک بهبودهای نرم افزاری و یک سنسور صورت می گیرد، افزایش عمق میدان مفهومی جدید در آیفون 7 پلاس است که باید بیشتر از آن گفته شود.

آپشن‌هایی مانند محو کردن با دقت بالای پس زمینه و روشن کردن قسمتی خاص از تصویر، مواردی که پیش از این تنها با دوربین های DSLR امکان پذیر بود.

دل سپردن به عمق تصویر و داشتن توانایی های خاص و درست برای کنترل روشنایی آن، دوربین آیفون قاعده‌ی بازی را تغییر می دهد.

پردازنده تصویر جدید به همراه الگوریتم یادگیری ماشینی

استفاده از پردازنده‌های جدید که تا 60 درصد سریع تر و 30 درصد بهینه تر از نسل پیشین خود شده، چیپست  A10 Fusion می تواند تا 100 میلیارد عملیات را در کمتر از 25 ثانیه انجام دهد. پردازنده جدید همچنین از الگوریتم‌هایی برای یادگیری ماشین بهره می برد.

و اما دوربین جلویی؟

برای گرفتن تصاویر سلفی و یا داشتن تماس فیس تایم باید به دوربین جلویی دستگاه پناه برد، در اینجا نیز کیفیت بالا رفته و خیلی هم بالا رفته است.

اکنون خاطرات خود را با کیفیت دقیق 7 مگاپیکسلی به همراه تکنولوژی جدید و جزئیاتی بیشتر ثبت کنید؛ تثبیت کننده اتوماتیک و در آخر تصاویری روشن تر خواهید داشت.

دوربین آیفون 7؛ هر آنچه که باید بدانید

یکی از ویژگی‌های قابل توجه به توانایی 7 پلاس در ثبت افکت بوکه (محو شدن پس زمینه) اشاره کرد،

 آیا خرید آیفون 7 پلاس تنها به خاطر دوربین دوگانه کار خوبی ست؟

بله! کاملا بله، واقعا بله.

شما چه فکر می کنید؟

تقریبا از دوربین جدید آیفون 7 و آیفون 7 پلاس گفتیم و در روزهای آینده باز هم خواهیم گفت؛ شما در مورد دوربین های جدید چه فکری دارید؟ با ما در میان بگذارید.

دوربین آیفون 7؛ هر آنچه که باید بدانید

منبع: iMore

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب