جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
12 شهریور 1395, 15:03    1220    0    محمد نقدی

خانه تکانی برای اپ استور؛ اپلیکیشن‌های غیر کاربردی حذف می شوند

اپ استور اکنون با میلیون ها اپلیکیشن و بازی پر شده است، بسیاری با دریافت آپدیت های مکرر در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد اما پس از گذشت چندین سال فعالیت بزرگترین فروشگاه اپلیکیشنی جهان؛ به زودی ساکن گوپرتینو با پاک سازی آن جلوی حضور اپلیکیشن های بی کاربرد و غیر مفید را خواهد گرفت.

از این رو توسعه دهندگان تا پایان ماه جاری فرصت دارند تا مشکلات اپلیکیشن های خود را حل و فصل کنند، باگ هایی که موجب کرش کردن اپ می شوند اولین هدف برای حذف هستند.

اپراتک را در تلگرام دنبال کنید: https://telegram.me/appratech

قانون جدید اپل برای اپ استور تغییر کرده و سقف تعداد کاراکتر 50 برای هر اپلیکیشن اعلام شده؛ بسیاری از توسعه دهندگان برای دیده شدن برنامه تا می توانند واژه های کلیدی در عنوان اپ می گنجانند.

خانه تکانی اپ استور از 7 سپتامبر آغاز گشته و تا سی روز آینده ادامه خواهد داشت؛ سیاست های جدید می تواند موجب بهتر دیده شدن اپلیکیشن های کاربردی شود، کاربر نیز زودتر از همیشه به اپ مورد نظر خود خواهند رسید.

منبع: AppleInsider

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب