جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
10 شهریور 1395, 19:24    912    0    محمد نقدی

از سوی اسکونر انیکس؛ بازی JUSTICE MONSTERS FIVE برای iOS عرضه شد

دقایق پیش و پس از مدت ها انتظار، کمپانی اسکوئر انیکس JUSTICE MONSTERS FIVE را با محوریت Final Fantasy برای iOS عرضه کرد، محصول جدید در واقع پینبال است اما المان های پینبال نیز بسیار دارد.

از سوی اسکونر انیکس؛ بازی JUSTICE MONSTERS FIVE برای iOS عرضه شد

هیولاهای فاینال فانتزی به JUSTICE MONSTERS FIVE آمده تا از عنوانی کوچک لذت ببریم، اکنون می توانید به نقش ناکتیس و دوستانش پینبال بازی کنید.

سری بازی‌های Final Fantasy همواره به عنوان بزرگترین نقش آفرینی در دنیای بازی های ویدئویی شناخته می شود و عنوان مورد بحث به صورت مینی گیم در Final Fantasy 15 حضور دارد و گیمر می تواند در ایستگاه‌های مختلف آن را بازی کند.

از سوی اسکونر انیکس؛ بازی JUSTICE MONSTERS FIVE برای iOS عرضه شداز سوی اسکونر انیکس؛ بازی JUSTICE MONSTERS FIVE برای iOS عرضه شداز سوی اسکونر انیکس؛ بازی JUSTICE MONSTERS FIVE برای iOS عرضه شداز سوی اسکونر انیکس؛ بازی JUSTICE MONSTERS FIVE برای iOS عرضه شد

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب