جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
17 مرداد 1395, 21:15    1313    0    محمد نقدی

غم لعنتی به من زد؛ معرفی بازی Bulb Boy برای آیفون و آیپد

به تازگی بازی بی نظیر Bulb Boy را در اپراتک معرفی کرده ام، این عنوان توانسته جوایز و نظرات مثبت بسیاری را به سوی خود روانه سازد؛ با اپراتک همراهید.

غم لعنتی به من زد؛ معرفی بازی Bulb Boy برای آیفون و آیپد

کودک که باشی قلبت پر از نور است، می گویند کودک که باشی به ملکوت خدا نزدیک تری و من ای کاش روزی به کودکی برگردم. پسر داستان ما قلبی نورانی دارد، نور یعنی مهربانی. یکباره بی رحمانه در هجوم تاریکی قرار می گیرد و زندگی‌اش می شود سراسر غم و چه بگویم دیگر؟ هیچ.

او باید دوباره به زندگی باز گردد، به سوی روشنایی شاید. برای بازگشتی دوباره تاریکی ها را از بین ببرید و ماجراجویی تازه ای را از سر بگذرانید.

غم لعنتی به من زد؛ معرفی بازی Bulb Boy برای آیفون و آیپد

بازی Bulb Boy از مدت ها پیش برای پلتفرم PC ساخته و معرفی شد، این عنوان دو بعدی به سرعت توانست با داستان گیرایی که دارد دل هزاران کاربر را با خود همراه سازد. از دل تاریکی باید با هیولاهای شرور مبارزه کرده و داستانی پیچیده را به تماشا بنشینید.

غم لعنتی به من زد؛ معرفی بازی Bulb Boy برای آیفون و آیپد

پسرک داستان نیمه های شب از کابوسی بیدار می شود، خانه ای که تا دیروز با مهربانی پر بود اکنون توسط نیروهای اهریمنی احاطه شده. خانه و خانواده ای نمانده و از آن بدتر هیولایی بد ذات در تاریکی کمین کرده.

روشنایی در وجود خودتان است، بازگشت به کودگی شاید گره از کورِ داستان مان وا کند.

از داستان گیرای بازی که رهایی نداریم اما گرافیک آن نیز چشم نواز و طراحی کاراکترها با جزئیاتی کامل همراه بوده. تلقین سراسری تا کاربر هم به خاطرات کودکی برگردد، معماهای بی نظیر، موسیقی متن آنچنانی، یافتن خانواده‌ای که اکنون گم شده و شاهکاری تمام قد.

 ویژگی های بازی:

  • شاهکاری در ماجراجویی، اشاره و کلیک
  • داستانی بی همتا و جذاب
  • گرافیک تاثیر گذار و تصاویر خارق العاده
  • شکست هیولاهای خطرناک؛ ماجراجویی در خانه‌
  • فلش بک های بی نظیر به دوران کودکی پسرک داستان
  • پر از معما، همیشه رازهایی برای کشف کردن وحود دارد
  • موسیقی متن بی نظیر و جذاب

بازی از سوی Bulbware به اپ استور آمده و 3 دلار قیمت دارد. اپراتک در تلگرام منتظر حضور شماست: https://telegram.me/appratech

غم لعنتی به من زد؛ معرفی بازی Bulb Boy برای آیفون و آیپدغم لعنتی به من زد؛ معرفی بازی Bulb Boy برای آیفون و آیپدغم لعنتی به من زد؛ معرفی بازی Bulb Boy برای آیفون و آیپدغم لعنتی به من زد؛ معرفی بازی Bulb Boy برای آیفون و آیپد

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب