جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
15 مرداد 1395, 01:55    9589    0    محمد نقدی

آپدیت اپلیکیشن Apple Store برای آیفون و آپید منتشر شد

اگر در ایران نباشید با اپلیکیشن اپل استور می توانید برای خرید محصولات اپل بهره مند شوید، باز هم اگر در ایران باشید البته گاهی که اپلیکیشنی به طور اختصاصی در این برنامه رایگان می شود با این برنامه آشنا هستید، یعنی از کل اپلیکیشن اپل استور سالی چند بار و آنهم تنها برای دانلود ابر اپلیکیشن های iOS.

نسخه دوباره باز طراحی شده را بلومبرگ هفته گذشته خبر داده بود، نسخه جدید امروز رونمایی شده و علاوه بر امکانات پیشین قابلیت پیشنهادهای سفارشی ویژه شما برای خرید آنلاین محصولات اپل را داراست.

آپدیت اپلیکیشن Apple Store برای آیفون و آپید منتشر شد

بخش الحاقی جدید در اپلیکیشن اپل استور For You نام دارد که همانند For You در برنامه های Apple Music و Apple News بر اساس خریدهای قبلی، پیشنهادی نزدیک به سلیقه شما خواهد داد.

اپراتک را در تلگرام دنبال کنید: https://telegram.me/appratech 

بخش Featured در اپل استور پیشنهادهای کاملا عمومی را در بر گرفته و از امروز  For You آمده تا با سلیقه شما هماهنگ شده و احتمالا محصولات کمتر دیده شده، فرصتی تازه برای تماشا و شاید خرید خواهند داشت.

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب