جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
25 تیر 1395, 02:55    2471    0    محمد نقدی

بازی اکشن و جنایی Batman: Arkham Underworld برای iOS عرضه شد

ساعاتی پیش کمپانی وارنر با بازی Batman: Arkham Underworld به اپ استور آمد، در این بازی شما در نقش کاراکترهای بیشتر منفی مانند ریدل، هارلی کویین و کیلر کراک ظاهر خواهید شد.

بازی سبک استراتژیک دارد و در ساخت آن استودیو توربین توسعه دهنده The Lord of the Rings Online شرکت داشته، هواداران بتمن امروز به خوشحالی می رسند آنها به اتفاقات قبل از Batman: Arkham Asylum بر می گردند تا به راک‌استدی برسند.

شوالیه تاریکی اکنون در اپ استور حضوری دیگر دارد، شما اینبار در مقابل بتمن و دشمن او هستید. تمام تلاش تان را به کار بگیرید تا خون خوارترین جنایتکار در سراسر آرکام شوید و در این راه پیروان نیز هر یک به نوعی همراه شما خواهند بود.

باید برای جنایتی بزرگ دندان تیز کنید، چه می دانیم شاید با بتمن نیز روبرو شدید و از پس این مبارزه تنها یک برنده نهایی معرفی می شود.

از تاریکی نترس؛ بازی جنایی Batman: Arkham Underworld برای iOS عرضه شداز تاریکی نترس؛ بازی جنایی Batman: Arkham Underworld برای iOS عرضه شداز تاریکی نترس؛ بازی جنایی Batman: Arkham Underworld برای iOS عرضه شداز تاریکی نترس؛ بازی جنایی Batman: Arkham Underworld برای iOS عرضه شد

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب