جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
7 تیر 1395, 12:02    3017    1    محمد نقدی

بررسی امنیت؛ چرا باید تلگرام را همین الان کنار بگذارید؟

همان اول که معرفی شد امنیت بالای آن نقل مجالس بود اما واقعیت در تلگرام امروز رنگی دیگر دارد. بسیاری از کارشناسان معتقدند پیام رسان محبوب ایرانی ها با بیش از صد میلیون کاربر از سراسر جهان، مشکلات امنیتی ریز و درشت فراوان دارد.

وجود باگ های امنیتی هنوز هم در تلگرام دیده می شود و همین موضوع باعث شده پیام رسانی ایمن و مطمئن نباشد. پیام ها به طور خودکار در تلگرام رمزنکاری نمی شوند، ابزارهای موجود در این برنامه ناکافی و ناقص هستند و پلیس های امنیتی به آسانی می توانند در زندگی خصوصی افراد سرک بکشند.

کاربران خود را در محیطی امن، کدگذاری شده و غیر قابل نفوذ تصور دارند اما نوشتن پیام امن به تنظیمات اضافی نیاز خواهد داشت و این موضوع اصلا پذیرفتنی نیست.

در محیطی بی امنیت منتظر شما هستیم: https://telegram.me/appratech

کریس سوقویان، تحلیلگر ارشد اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا به سایت Gizmodo گفت: تلگرام هرچه که دولتی ها بخواهند دو دستی تقدیم آنها کرده، بهتر است تا دیر نشده این پیام رسان به سوی کدگذاری دوسویه پیام ها، کاری که واتس اپ انجام داد برود.

هیچ دلیلی برای بی رمزی پیام ها وجود ندارد، امنیت در دنیای پیام رسان حرف اول و آخر را می زند و باید امید داشت در به روز رسانی های آتی در تلگرام شاهدش باشیم.

منبع: GizModo

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

ididev
95/04/7 ididev عضو سايت
عه ایهمه میگفتن تلگرام امنیت داره آخرِ امنیته حالا دیه چه شد!!!! flushed frowning
--------------------
  • +1

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب