جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
21 خرداد 1395, 16:15    5490    0    محمد نقدی

با سریع ترین بازی جهان آشنا شوید؛ معرفی 70 seconds برای iOS

با سریع ترین بازی جهان آشنا شوید؛ ییش از 25 بازی کوچک در این بازی گنجانده شده و شما برای هر یک تنها 70 ثانیه زمان دارید، زمانی که به عقیده سازنده از سرتان هم زیاد است!

برای ورزش دادن ذهن و شرکت در چالش های مختلف آماده شوید، بازی 70 Seconds محصولی از SAB Games برای iOS معرفی شده است.

70 Seconds را نسل جدید بازی های پازل و نبردی نهایی با دوستان یا اعضای خانواده بدانیم. بدون مقدمه بگویم تنها با سرعت می توانید مراحل مهیج و پر از انرژی این بازی را طی کنید.

لطفا انگشتان را برای چالشی سخت آماده سازید، شما می توانید سریع ترین فرد جهان باشید. سرعت عمل را در گوشه ای از ذهن داشته و افراد را به رقابت بخوانید، بازیکن اگر سریع ترین هم باشد باز هم احتمال شکستن رکوردش وجود دارد. و اما بعد، برو که رفتیم!

با سریع ترین بازی جهان آشنا شوید؛ معرفی 70 seconds برای iOSبا سریع ترین بازی جهان آشنا شوید؛ معرفی 70 seconds برای iOSبا سریع ترین بازی جهان آشنا شوید؛ معرفی 70 seconds برای iOSبا سریع ترین بازی جهان آشنا شوید؛ معرفی 70 seconds برای iOS 

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب