جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
25 اردیبهشت 1395, 16:22    5513    0    محمد نقدی

 

صدای خود را آزاد کنید؛ معرفی اپلیکیشن ایرانی خواننده برای آیفون

بسیاری از ما ایرانی ها به قولی با صدای خود حال می کنیم و همیشه از احساس خوش صدایی رنج می بریم! خداوند حتما حنجره ای طلایی به ما عطا کرده و فرصتی مناسب نیاز است تا استعدادمان را به رخ بکشیم.

هفته گذشته اپلیکیشن ایرانی خواننده وارد اپ استور شد، اکنون فرصت داریم تا احساس خوش صدایی را با آهنگ های خواننده مورد علاقه زمزمه کنیم.

داریوش، بهزاد لیتو و یا عرفان؛ هر خواننده ای که دوست دارید قسمتی از بهترین کارهایش در دیتابیس اپلیکیشن خواننده موجود است؛ جادوی صدایتان را بیابید و به دنیای خوانندگی سلام بگوئید!

در تلگرام همراه اپراتک شوید: https://telegram.me/appratech

پس از ضبط آهنگ با صدای خود می توانید به آسانی آن را به دوستان به اشتراک بگذارید، اینترنتی پایدار برای کار با اپلیکیشن خواننده مورد نیاز است.

صدای خود را آزاد کنید؛ معرفی اپلیکیشن ایرانی خواننده برای آیفون

تنها یک پیشنهاد: حمایت خود را از برنامه‌نویس ایرانی با امتیاز و ثبت کامنت در اپ استور اعلام کنید، امیدواریم در آینده ساخته‌های بیشتری از کامران برای آیفون و آیپد ببینیم. بازی Touch The Circle محصولی دیگر از کامران بزرگوار است.

صدای خود را آزاد کنید؛ معرفی اپلیکیشن ایرانی خواننده برای آیفونصدای خود را آزاد کنید؛ معرفی اپلیکیشن ایرانی خواننده برای آیفونصدای خود را آزاد کنید؛ معرفی اپلیکیشن ایرانی خواننده برای آیفونصدای خود را آزاد کنید؛ معرفی اپلیکیشن ایرانی خواننده برای آیفون

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب