جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
23 اردیبهشت 1395, 14:57    1222    0    محمد نقدی

امروز کمپانی RNI که در ساخت اپلیکیشن های شبیه ساز فیلم فعال است، برنامه دوربین خود را به نام RNI Flashback و با همان قدرت همیشگی برای iOS عرضه کرد.

فیلتر و افکتی برای ویرایش در کار نیست این برنامه با ابداعی تازه و به کارگیری شبیه ساز و ترکیبی جادویی، نگاهی دیگر به تصاویر می بخشد.

تصاویر را وارد برنامه کنید و با هر تب جادو را با چشمان خود ببنید؛ زیبایی در سطحی بالا شبیه به فیلمی که هیچ نقصی ندارد.

فقط و فقط همان تک ضربه کار خود را می کند، تصویر با حال و هوایی تازه برای به اشتراک گذاری آماده است، همانطور که گفتیم فیلتر بر روی تصویر اضافه نمی شود. RNI به یاری شبیه ساز مجازی از مواد شیمیایی، تمام لایه های یک تصویر را به گذشته پرتاب می کند.

ویرایش تصاویر RGB در اپلیکیشن های معمول با شبیه ساز اساسی و اصولی فیلم جایگزین شده و برنامه به چهار لایه رنگی نفوذ کرده و نور را تغییر می دهد.

نتیجه البته هر بار متفاوت است، گاهی شاید عجیب و غریب گاهی هم پوست بیش از حد قرمز. اما لحظه ای بعد تصویری داریم که رنگ ها در آن به خوبی تفکیک شده اند؛ تصویری پر از شعور و خلاقیت.

بر روی کلید وسط برنامه بزنید و این کار را ادامه دهید، پردازش تصویر آغاز شده و کم کم به نتیجه دلخواه خود می رسید؛ تصویر نهایی را می توان با دوستان در اینستاگرام و فیسبوک به اشتراک گذاشت.

اپلیکیشن ویرایش تصاویر RNI FlashBack با قیمت 3.99 دلار در اپ استور و برای آیفون موحود است، برای تماشای تصاویر بیشتر می توانید هشتگ RNIFlashback# را در اینستاگرام جستجو کنید.

به کانال تلگرام اپراتک بروید و ویدئویی از این برنامه را تماشا کنید: https://telegram.me/appratech 

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب