جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
2 فروردین 1395, 19:56    3320    1    فریبرز جعفرزاده

در این مطلب از اپراتک با شما کاربران عزیزم همراه هستیم تا چگونگی تغییر پسورد اپل آیدی را شرح دهیم. برای اینکه شما بتوانید پسورد اپل‌آیدی خود را تغییر دهیدی اپل دو راه را برای این کار در نظر گرفته است ، راه اول و آسان ترین راه در خواست ارسال لینک ریست پسورد به ایمیل اپل‌آیدی است و راه دوم ریست کردن پسورد با استفاده از تاریخ تولد و سوالات امنیتی که در هنگام ساخت اپل‌آیدی تعیین کرده اید می باشد.

روش اول: در خواست ارسال لینک ریست پسورد به ایمیل اپل‌آیدی

 

قدم اول

ابتدا از طریق مروگر دیوایس یا کامپیوتر خود وارد آدرس appleid.apple.com شوید و گزینه Forget Apple ID or Password را انتخاب کنید.

آموزش تغییر پسورد اپل آیدی

قدم دوم

حال در این مرحله در کادر موجود اپل‌آیدی خود را وارد کرده و برروی Continue کلیک نمایید.

آموزش تغییر پسورد اپل آیدی

قدم سوم

در این مرحله با انتخاب Get an email تعیین کنید که لینک ریست پسورد به ایمیل اپل‌آیدی‌تان ارسال شود و سپس برروی Continue کلیک نمایید.

آموزش تغییر پسورد اپل آیدی

قدم چهارم

با پشت سر گذاشتن مرحله قبل اپل پیغام Password reset email sent را به شما نشان خواهد داد ، حال وارد ایمیل خود شده و ایمیل ارسال از سوی اپل را باز کرده و گزینه‌ی Reset now را انتخاب کنید.

آموزش تغییر پسورد اپل آیدی

آموزش تغییر پسورد اپل آیدی

قدم پنجم

با انتخاب گزینه‌ی Reset now در ایمیل پنجره جدیدی در مروگر باز شده دو کادر جهت وارد کردن پسورد جدید نمایان می‌شود ، پسورد جدید را وارد کرده و گزینه‌ی Reset Password را انتخاب کنید.

آموزش تغییر پسورد اپل آیدی

قدم ششم

تبریک رمز عبور اپل‌آیدی شما با موفقیت تغییر کرد. اکنون نیاز است توسط رمز عبور جدید وارد اپ استور دستگاه خود شوید و در صورتی که از شما درخواست verify شد ، بر روی ok یا verify کلیک کنید ، تا وراد صفحه payment شوید.

 

روش دوم: ریست کردن پسورد اپل آیدی با سوالات امنیتی

 

قدم اول

در این مرحله طبق قدم اول و دوم روش اول پیش بروید.

 

قدم دوم

با انتخاب Answer security questions تعیین کنید که از طریق سوالات امنیتی قصد ریست کردن پسورد اپلی‌آیدیتان را دارید و سپس برروی Continue کلیک نمایید.

 آموزش تغییر پسورد اپل آیدی

قدم سوم

با پشت سر گذاشتن مرحله قبلی در این مرحله از شما خواسته می شود تاریخ تولد خود را که در هنگام ساخت اپل‌آیدی تعیین کرده اید را وارد کنید. پس از وارد کردن سوالات امنیتی برروی Continue کلیک نمایید.

آموزش تغییر پسورد اپل آیدی

قدم چهارم

حال با رسیدن به این مرحله از شما خواسته می ‌شود به سوالات امنیتی اپل‌آیدی خود که هنگام ساخت وارد کرده اید پاسخ دهید ، پس از پاسخ به سوالات امنیتی Continue را انتخاب کنید.

آموزش تغییر پسورد اپل آیدی

قدم پنجم

در اینجا دو کادر جهت وارد کردن پسورد جدید نمایان میشود ، پسورد جدید را وارد کرده و گزینه‌ی Reset Password را انتخاب کنید.

آموزش تغییر پسورد اپل آیدی

قدم ششم

تبریک رمز عبور اپل‌آیدی شما با موفقیت تغییر کرد. اکنون نیاز است توسط رمز عبور جدید وارد اپ استور دستگاه خود شوید  و در صورتی که از شما درخواست verify شد ، بر روی ok یا verify کلیک کنید ، تا وراد صفحه payment شوید.

منبع: اپراتک

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

با عرض سلام فریبرز جعفرزاده هستم ، 7 سالی میشه پا به دنیای اپل گذاشتم و از همون لحظات اولیه بعد از خرید اولین آی دیوایسم به سیستم عامل iOS خیلی علاقمند شدم و علاقه زیادم به این سیستم عامل و اپل موجب راه اندازی اپراتک و خدمت رسانی به کاربرای فارسی زبان شد.

مطالب مشابه :

نظرات

میلاد شجاعی
95/01/2 میلاد شجاعی نویسنده حرفه ای
درود

مرسی فریبرز جان . مطلب کاربردی و عالی بود
--------------------
  • 0

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب