جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
22 اسفند 1394, 18:26    1928    0    محمد نقدی

در اقدامی جسورانه Camera Roll موجود در گوشی را با دوستانی که می شناسید به اشتراک بگذارید، Shorts شبکه اجتماعی جدیدی ست که می خواهد منحصر به فرد باشید. دنیا را اینستاگرام فرا گرفته، همیشه دوست داریم بهترین تصویر را برای ارسال در صفحه شخصی انتخاب کنیم. در این میان تصاویری چند، بدون استفاده باقی می مانند و Shorts به دنبال راهی ست تا جرات به اشتراک گذاشتن شان را پیدا کنیم.

دوستان و کاربران از سراسر جهان تصاویر عجیب و غریب شما را لایک میکنند و مشابه اینستاگرام می توانید فالوئر و کامنت بگیرید. Discovery بخش هیجان انگیزی خواهد بود، می توانید افراد شجاع در نزدیکی تان را بشناسید و درخواست دوستی دهید.

شاید تصویری که شلوارک گل گلی به پا دارید هرگز به اینستاگرام نرسد اما می توانید با خیالی آسوده آن را در Shorts به اشتراک بگذارید، اینجا همه خودی هستند!
تصویر حتما نباید عالی و بدون نقص باشد تا برای ارسال انتخاب شود،هر تصویر برای ارسال اجازه شما را طلب می کند اطمینان داشته باشید که حریم خصوصی در شورتز کاملا رعایت شده است. زندگی کوتاست، همانند شورتز بی سبب از زندگی لذت ببرید.

همیشه اولش ترسناک است؛ معرفی اپلیکیشن Shorts برای آیفونهمیشه اولش ترسناک است؛ معرفی اپلیکیشن Shorts برای آیفونهمیشه اولش ترسناک است؛ معرفی اپلیکیشن Shorts برای آیفونهمیشه اولش ترسناک است؛ معرفی اپلیکیشن Shorts برای آیفون 

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب