جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
18 بهمن 1396, 20:57    4484    0    محمد نقدی

پس از روزهای بسیار و مدتها انتظار کاربران امروز دستیار صوتی کورتانا Cortana برای سیستم عامل iOS عرضه شده است. دستپخت تازه مایکروسافت از ویندوز به آیفون آمده تا کاربران اپل نیز بتوانند از آن بهره بگیرند.

دستورات مختلف بدهید و از اپلیکیشن کورتانا برای ساماندهی کارهای روزانه بهره بگیرید. دستیار صوتی مایکروسافت از زبان شیرین فارسی پشتیبانی نمی‌کند و شما می‌توانید دستورات را به زبان انگلیسی بیان کنید.

ردموندی‌ها پس از دریافت بازخوردهای کاربرانی طی یک ماه گذشته از نسخه آزمایشی دستیار صوتی کورتانا نسخه اصلی آن را برای عموم کاربران عرضه کرده است.

پس از اندروید اکنون کاربران آیفون خواهند توانست از کورتانا همزمان در ویندوز 10 بهره مند شوید، این دستیار صوتی با قابلیت‌های محدود در دسترس است و همانند سیری قابلیت‌هایی مانند تنظیم یادآوری، اطلاع از وضعیت آب و هوا، وضعیت ترافیک، نتایج ورزشی و یا پیدا کردن اپلیکیشن در اپ استور را دارد.

ویژگی‌های نسخه جدید:

با تمام محدودیت‌هایی که پیش پایِ توسعه دهندگان قرار دارد، مایکروسافت می‌خواهد با دستیار صوتی اپل رقابت کند. در رقابت با سیری، دستیار صوتی کورتانا به نسخه دوم رسیده است. رابط کاربری جدید در کنار قابلیت‌های بیشتر که می‌تواند پیام‌ها را بهتر یادآور باشد، اگر سوالی دارید اکنون از کورتانا بپرسید احتمالا به پاسخ خواهید رسید.

به روز رسانی: دستیار صوتی کوتانا اکنون برای آیپد نیز عرضه شده است، این یک برگ برنده برای مایکروسافت است زیرا اکثر دستیارهای صوتی جهان تنها برای آیفون عرضه شده‌اند.

ما را در تلگرام دریابید: https://telegram.me/appratech

 

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب