جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
17 آذر 1394, 12:45    3068    0    محمد نقدی

رویای تسلط بر جهان؛ معرفی بازی استراتژیک Age of Empires: World Dominatio برای iOS

بازی Age of Empires: World Domination حاصل همکاری مشترک مایکروسافت و استودیوی KLab Games از ژاپن روز گذشته در اپ استور‌های فیلیپین و سنگاپور منتشر شده است.

پس از دو سال شایعه و خبر، سر انجام این بازی منتشر شد و همین روزها عرضه جهانی آن آغاز می‌شود، علاقه مندان به بازی‌های استراتژی با سری عناوین Age of Empires به خوبی آشنایی دارند.

یکی از بازی‌های قدیمی در سبک جنگاوری و استراتژی Age of Empires نام دارد، هفت سری از آن تا به امروز ساخته و توزیع شده است. در هر قسمت بخشی از جهان مانند امپراتوری روم، سرخپوستان آمریکا، امپراتوری ایران موضوع بازی بوده است.

گرافیک بازی در اولین برخوردتان "بسیار نزدیک به واقعیت" خواهد بود، نظارت مناطق تحت اشغال را فراموش نکنید. بازی در میان جنگل و دریاها به کمک سلاح‌های مختلف جریان دارد. برای بیشترین دفاع دور شهر خود دیوار بکشید.

سبک این بازی به طور دقیق (Real-time strategy (RTS یا استراتژیک بی درنگ است، امپراتوری خود را بوجود بیاورید و طبق نقشه به جنگ با دشمن بپردازید.

امکان ایجاد سازه‌های مختلف، گرافیک بازی  و میزان استفاده از منابع موجود یقینا دوستداران بازی‌های استراتژی را سیراب خواهد کرد. بازی Age of Empires: World Domination همانند عناوین این چنینی امکان ساخت سازه، و اتک را فراهم می‌کند، در ضمن می‌توانید همزمان قلعه‌ها را به محاصره در آورید.

توجه: در صورت انتشار جهانی این عنوان در اپراتک اطلاع رسانی خواهیم کرد، با خبر می‌شوید در: https://telegram.me/appratech 

منبع: TouchArcade

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب