جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
5 آذر 1394, 11:25    1030    1    محمد نقدی

اپلیکیشن مدیریت وبلاگ میهن بلاگ

اگر با نام Syberia برای سجاد خاطرات زیبای گذشته زنده می‌شود برای من هم نام‌هایی مانند بلاگفا و میهن بلاگ روزهای خوب گذشته را یادآوری می‌کند. وبلاگ می‌نوشتیم و احتمالا تمام وجودمان را در نوشته‌ها جاری کردیم؛ بسیار سرخوش بودیم از نوشتن و فکر می‌کردیم با نوشتن می‌توانیم دنیا را تغییر دهیم. صبح زود آمدیم وبلاگ‌مان را چک کنیم، با متنی نفرین شده روبرو بودیم: این وبلاگ طبق قوانین مسدود شده است؛ قوانینی که ما را از نوشتن منع کرد و تمام نوشته‌ها را در دقیقه‌ای به باد هوا فرستاد. ما فهمیدیم که باید به دنبال سرویس دهنده‌ای جایگزین بگردیم و بسیار سریع به بلاگ اسپات و وردپرس رسیدیم و چه عالی که هجرت کشیدیم.

میهن بلاگ به تازگی اپلیکیشن مدیریت وبلاگ‌ها را در آیفون و آیپد عرضه کرده، اگر در این سیستم وبلاگی دارید اکنون می‌توانید بسیار آسان تر به مدیریتش مشغول شوید.

در اپ استور می‌خوانیم: 


به کمک نرم‌افزار میهن‌بلاگ، وبلاگ نویس شوید و وبلاگ اختصاصی خود را داشته باشید! با استفاده از نرم‌افزار میهن‌بلاگ و از طریق وبلاگ خود با میلیون‌ها کاربر فارسی‌زبان اینترنت ارتباط برقرار کنید و ایده‌ها، مطالب و حتوایی که در ذهن خود دارید را به‌سادگی در وبلاگ خود ثبت کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید. میهن‌بلاگ نیاز شما به دانش فنی در خصوص راه‌اندازی وب‌سایت اینترنتی را رفع می‌نماید و امکان انتشار افکار، ایده‌ها و دانشتان را به‌سادگی ممکن می‌سازد. روزانه هزاران وبلاگ نویس از طریق میهن‌بلاگ دانش و محتوای موردنظر خود در موضوعات مختلف را در فضای اینترنت منتشر می‌کنند و به تبادل‌نظر با سایر کاربران اینترنت می‌پردازند. هدف ما از طراحی و پیاده‌سازی نرم‌افزار میهن‌بلاگ، ساده‌سازی هرچه بیشتر وبلاگ نویسی بوده است. حالا و به کمک نرم‌افزار میهن‌بلاگ می‌توانید در هر کجا و در هر زمان به‌وسیله تلفن همراه خود، پست جدیدی در وبلاگ خود منتشر نمایید و وبلاگ خود را مدیریت کنید.
 

اپلیکیشن مدیریت وبلاگ میهن بلاگ Mihanblog عرضه شداپلیکیشن مدیریت وبلاگ میهن بلاگ Mihanblog عرضه شداپلیکیشن مدیریت وبلاگ میهن بلاگ Mihanblog عرضه شداپلیکیشن مدیریت وبلاگ میهن بلاگ Mihanblog عرضه شد

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

سجاد کرداری
94/09/5 سجاد کرداری نویسنده حرفه ای
چقد خوبه که همیشه برامون بنویسی love
--------------------
  • 0

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب