جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
20 آبان 1394, 11:57    1002    1    محمد نقدی

در ایران تصمیم برای فیلتر تلگرام ادامه دارد و ذهن کمیته فیلترینگ همچنان مشغول این موضوع خواهد بود. خبر گزاری مهر طی گزارشی مفصل از قول دبیر کارگروه کمیته تعیین مصادیق می‌گوید که 95 درصد کانال های غیر اخلاقی اپلیکیشن تلگرام باز است و فیلتر شدن این پیام رسان در دستور کمیته قرار دارد.

خرم آبادی می‌گوید جلسه برای تصمیم گیری مسدودسازی تلگرام این هفته برگزار نمی‌شود اما هر طور که شده این موضوع در دستور کار جلسه آینده این کارگروه قرار خواهد گرفت.

او می‌گوید تنها 5 درصد کانال های غیر اخلاقی از قبل فیلتر شده و این موضوع ربطی به درخواست وزارت ارتباطات ایران از مدیران این شبکه ندارد.

پاول دوروف، مدیر تلگرام در توییتر اعلام کرد که سیاست این شبکه اجتماعی فیلتر کردن کانال های مستهجن را می‌طلبد، اما گویا منظور تنها کانال های عمومی غیر اخلاقی بوده است و این مسدود سازی ربطی به درخواست ایران ندارد.

فعلا می‌توانید ما را در تلگرام بیابید! هنوز خانه هستیم و نفس می‌کشیم: https://telegram.me/appratech 

کانال های غیر اخلاقی ایرانی همچنان با تغییر کاربری از کانال عمومی به خصوصی در حال فعالیت و عضو گیری هستند، علاوه بر محتوای مستهجن در تلگرام کمیته فیلترینگ ایرانی از فعالیت های کانال های بسیاری خبر داد که برای علیه امنیت و مقدسات اسلامی و هویت ملی مردم ایران مضر است. هرچند جلسه برای مسدود سازی این هفته برگزار نشده اما این تصمیم با قدرت باقی خواهد بود و شاید در روزهای آینده این شبکه اجتماعی بزرگ به روی 14 میلیون کاربر ابرانی بسته شود.

منبع: مهر

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

محمد
95/05/5 محمد ميهمان
موندم بهانه بعدیشون چیه
  • 0

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب