جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
13 آبان 1394, 19:26    1183    1    محمد نقدی

دستیار صوتی کورتانا

دستیار صوتی کورتانا به زودی برای iOS عرضه می‌شود، مایکروسافت لحظاتی پیش از کاربران iOS دعوت کرد تا دستیار دیجیتالی کورتانا را برای تست دریافت کنند.

اهالی ردموند امید دارند که کورتانا با اقبال عمومی روبرو شود، سرویس کورتانا برای رقابت با گوگل ناو و سیری از ویندوز به اندروید و iOS خواهد آمد.

می‌توانید به مدیریت اطلاعات مشغول شوید، تقریبا همان کارهایی که سیری می‌تواند انجام دهد مانند یادآوری قرارها از کورتانا بخواهید و نه بیشتر.

می‌توانید درخواست یا سوالات های خود را بنویسید یا به کمک فرامین صوتی به کورتانا انتقال دهید.

مایکروسافت امروز اعلام کرد ما به تعداد محدودی کاربر آیفون در چین و ایالات متحده نیاز داریم تا برای ثبت نام و استفاده از درایو بتای عمومی کورتانا اعلام آمادگی کنند، ساکنین ردموند به طور مکرر تا ارائه نسخه نهایی، این سرویس را آپدیت می‌کنند.

کورتانا تجربه و ارتباطی کامل با ویندوز را امکان پذیر می‌کند، هرچند محدودیت های اپل برای توسعه دهندگان iOS احتمالا از هوشمندی کورتانا خواهد کاست.

اگر در ایالات متحده یا چین سکونت دارید، به این سایت مراجعه کنید و برای دریافت نسخه بتای کورتانا فرم مربوطه را پر نمایید.

منیع: IDB

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

Damon
94/08/13 Damon ميهمان
اگه بهش بگیم Tell me a story اونوقت نشینه مث سیری سرنوشت خودش رو بگه که پشت سیاره ها اومدم و...
  • 0

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب