جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
19 مهر 1394, 17:49    12323    0    محمد نقدی

آموزش لغات انگلیسی با اپلیکیشن ایرانی English Persian Words 1 برای iOS

امروزه ضرورت یادگیری زبان انگلیسی بر کسی پوشیده نیست، احتمالا ثبت نام کلاس زبان اولین گزینه پیش رو خواهد بود البته بسیاری این راه نرفته را نیمه کاره رها می‌کنند.

اما اگر یادگیری زبان را یک نیاز بدانید و در مسیر آموزش باشید، باید دایره لغات‌تان را گسترش دهید. زیرا امروزه گرامر آن نقشی که دبیران زحمتکش ما فکر می‌کردند ایفاگر نیستند، همزمان با مکالمات روزمره یاد گرفتن گرامر لذت دیگری دارد.

لغات که بلد باشید کمی گرامر کافی‌ست تا بتوانید مکالمه را به شکلی صحیح فرا بگیرید، اپلیکیشن پارسی English Persian Words 1 به شما 550 واژه و عبارت پر کاربرد انگلیسی را آموزش خواهد داد. برنامه کاری از دوست خوبمان آقای محمد دوایی‌ست، می‌توانید نظرات خود را  نسبت به برنامه در اپ استور بیان کنید.

لغاتی کاربردی و گلچین شده در این مجموعه وجود دارند، دسته‌بندی لغات در چند سطح می‌توانند شما را در پیدا کردن عبارات مورد نیاز یاری کند، رابط کاربری برنامه قابل قبول است و البته لغات به صورت دو زبانه فارسی انگلیسی نمایش داده می‌شود، شاید تنبل‌ها هم به یادگیری زبان تشویق شوند.

آموزش لغات انگلیسی با اپلیکیشن ایرانی English Persian Words 1 برای iOSآموزش لغات انگلیسی با اپلیکیشن ایرانی English Persian Words 1 برای iOSآموزش لغات انگلیسی با اپلیکیشن ایرانی English Persian Words 1 برای iOS 

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب