جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
16 مهر 1394, 21:30    700    0    محمد نقدی

همگی منتظر فعال شدن قابلیت دیسلایک در فیسبوک هستیم که کریس کاکس مدیر ارشد محصولات فیسبوک از این قابلیت با دکمه‌ای جدید پرده برداشت، او می‌گوید: همانطور که می‌دانید دیسلایک مراحل آزمایشی را در فیسبوک طی می‌کند. ما دوست داریم از لایک واکنشی (Reactions) استفاده کنیم، این شیوه بسیار سرگرم کننده و جالب خواهد بود، Reactions از امروز برای کاربران ایرلند و اسپانیا در دسترس قرار گرفته و به زودی برای تمام کاربران قابل استفاده می‌شود.

پست دوست‌تان را می‌خوانید و نظر خود را با یک شکلک فیسبوکی مانند خندان یا ناراحت ابراز می‌کنید، به زودی می‌توانید با نگه داشتن دکمه لایک به این شکلک‌ها دسترسی داشته باشید.

با این روند که اتفاقا ما را به یاد اپلیکیشن پیام رسان لاین می‌اندازد می‌توانیم واکنش هر کاربر را به یک پست ببینیم، کاری که پیش از این لایک نمی‌توانست انجام دهد، تماشا کنید:

دانلود ویدیو

منبع: iClarfied

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب