جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
14 مهر 1394, 11:14    1746    0    محمد نقدی

اپلیکیشن Youtube

گوگل ساعاتی پیش اپلیکیشن Youtube را با آپدیتی اساسی راهی اپ استور کرد، این آپدیت شامل باز طراحی دوباره و ابزار ویرایش ویدیو می‌باشد. با YouTube v10.38 می‌توانید به کمک لیست پخش مورد علاقه، ویدئوهای موجود در شبکه یوتیوب را هرجا که خواستید مشاهده کرده یا با دوستان‌تان در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

طراحی جدید در این برنامه، راهی ساده‌ و سریع‌تر برای پیدا کردن ویدیو‌های مورد علاقه در نظر دارد، تنها کافی‌ست یک آیکون را سوایپ کرده و از شبکه‌هایی که دنبال می‌کنید، ویدیوهای پیشنهادی ببینید.

شما می‌توانید کانال های بیشتری را به لیست‌تان بیافزایید، پلی لیست‌ ایجاد کرده؛ کامنت‌ها و به اشتراک گذاری‌ را دریابید و اکنون با ابزار ویرایشی سراغ ویدئوها بروید.

  • پیدا کردن ویدیو‌های مورد علاقه، سریع‌تر همیشه: پیشنهاد‌های ویژه در صفحه اصلی، تماشای آخرین ویدئوها از کانال‌هایی که عضوید، ویدیوهایی که قبلا تماشا کردید و دسترسی History از تب account.
  • ارتباطی بهتر، اشتراک گذاری آسان تر: به کاربران دیگر اجازه می‌دهید چگونه به شما یپیوندند. نظرات و احساسات را به اشتراک بگذارند
  • ابزار ویرایش ویدئو: امکان اضافه کردن فیلتر یا آهنگ و آپلود ویدئوهای گالری از داخل برنامه
  • تازه چه خبر؟ دوباره طراحی شده و راهی آسان تر برای پیدا کردن ویدیوها در نظر دارد
  • تازه چه خبر؟ امکان ویرایش و ایجاد ویدئو با ابزاری کامل
  • تازه چه خبر؟ پیدا کردن سریع‌تر کانال‌ها و عضویتی آسان

اپلیکیشن Youtube با طراحی و ابزار ویرایشی جدید از راه رسیداپلیکیشن Youtube با طراحی و ابزار ویرایشی جدید از راه رسیداپلیکیشن Youtube با طراحی و ابزار ویرایشی جدید از راه رسیداپلیکیشن Youtube با طراحی و ابزار ویرایشی جدید از راه رسید 

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب