جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
4 مهر 1394, 21:15    18368    0    محمد نقدی

اپلیکیشن برنامه ریزی و مدیریت کارها؛ معرفی Farsi Tasks برای iOS

برای آینده‌ای درخشان باید برنامه ریخت، باید حواسی جمع داشت و هر روز را تمام و کمال مورد استفاده قرار داد. امروز که قلم و خودکار کمی دورتر نشسته و جای‌شان را گجت‌های مختلف پر کرده، می‌توانیم برای برنامه ‌های روزانه دست به دامان آیفون یا آیپد شویم.

بیایید با برنامه رایگان Farsi Tasks هدف‌های روزانه را دنبال کنیم، اپلیکیشنی ساده و بی ادعا که می‌تواند فعالیت‌های روزانه را ثبت و در مواقع نیاز انجامش را یادآوری کند. انجام شده‌ها با رنگ سبز و فعالیت‌های انجام نشده با رنگی قرمز هشدار می‌دهند.

اپلیکیشن Farsi Tasks معجزه نیست، اما به عنوان اولین اپلیکشن مدیریت زمان به زبان شیرین فارسی، می‌توان گفت حرکت خوبی ست. این اپلیکیشن دوست داشتنی کاری تازه از محمد دعایی‌ست.

اپلیکیشن برنامه ریزی و مدیریت کارها؛ معرفی Farsi Tasks برای iOSاپلیکیشن برنامه ریزی و مدیریت کارها؛ معرفی Farsi Tasks برای iOSاپلیکیشن برنامه ریزی و مدیریت کارها؛ معرفی Farsi Tasks برای iOS

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب