جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
5 شهریور 1394, 11:39    1399    0    محمد نقدی

اپلیکیشن آرامش بخش iOrnament

امروز روز تولدش است و تصمیم گرفته ساعاتی رایگان باشد تا کاربران نیز در این جشن سهمی داشته باشند! iOrnament به راستی اپلیکیشنی خارق العاده و سرگرم کننده خواهد بود، شما به میهمانی رنگ و نور دعوت هستید. این برنامه با پشتیبانی AppsGoneFree تنها برای مدتی محدود رایگان شده که به نظر من هرچه زودتر این بهترین را دانلود کنید.

اپلیکیشن آرامش بخش iOrnament

کاربران همیشه از iOrnament با عباراتی چون "سرگرم کننده" ، "زیبا و آرامش بخش" و "جهانی شگفت آور" یاد کرده ‌اند، این اپلیکیشن بارها مورد توجه کارشناسان قرار گرفته و بهترین رتبه بندی را از سایت Musthaveapps کسب نموده است.

اپلیکیشن آرامش بخش iOrnament

ترکیبی بی نظیر مانند علم، طراحی، هنر، ریاضی و گزینه‌های دیگر iOrnament را به وجود آورده اند. این برنامه برای رسم طرح‌های تزئینی و هنری تهیه شده که تماشای آن آرامشی وصف ناشدنی را فراهم می‌آورد اگر به دنبال آرامش هستید iOrnament گزینه‌ای عالی خواهد بود، اپراتک همینجا و با این جمله به این پست خاتمه می‌دهد: از دستش ندهید!

تنها چند ساعت فرصت دارید: اپلیکیشن خارق العاده iOrnament رایگان شد!تنها چند ساعت فرصت دارید: اپلیکیشن خارق العاده iOrnament رایگان شد!تنها چند ساعت فرصت دارید: اپلیکیشن خارق العاده iOrnament رایگان شد!تنها چند ساعت فرصت دارید: اپلیکیشن خارق العاده iOrnament رایگان شد! 

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب