جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
13 تیر 1394, 10:44    2467    0    محمد نقدی

iPhone 6S

اپل کنفرانس معرفی نسل جدید آیفون را برای 11 سپتامبر 2015 (20 شهریور 94) را در نظر دارد، فروش این محصول درست یک هفته پس از این تاریخ، یعنی 18 سپتامبر (27 شهریور 94) آغاز می‌شود.

این جدیدترین گزارش از سایت M.I.C. Gadget است که ادعا دارد تاریخ دقیق عرضه‌ی آیفون بعدی را می‌داند. این تاریخ تقریبا با رویداد‌های پیشین اهالی کوپرتینو منطبق خواهد بود.

رویداد سال گذشته برای معرفی iPhone 6 و iPhone 6 Plus روز نوزدهم سپتامبر اتفاق افتاد، اپل برای امسال نیز دو آیفون جدید در نظر دارد، آیفونی که اکنون برخی اعتقاد دارند هفدهم شهریور رونمایی می‌شود و برخی دیگر با توجه به منابع داخلی فاکس‌کان (اصلی‌ترین تامین کننده اپل) بر بیستم شهریور اصرار دارند.

البته  نکته جالب در این گزارش رنگی جدید برای آیفون است، گفته می‌شود مدل صورتی رنگ آیفون به طیف رنگی این محصول اضافه می‌شود.

آیفون بعدی با تکنولوژی فورس تاچ، دوربین باز طراحی شده و چیپست قدرتمند LTE ساخت کولکام ار راه می‌رسد.

منبع: PhoneArena

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب