جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
6 فروردین 1394, 17:23    1093    0    محمد نقدی

بازی رایگان Survival Express برای آیفون، آیپاد و آیپد 

ما بر این باوریم که اپ‌استور باید به فکر یک دسته‌بندی جدید برای بازی‌ها باشد: دیوانه کننده. بله! بازی‌هایی که گاها معرفی می‌شوند نه گرافیک خاصی دارند نه گیم‌پلی آنچنانی، اما تا دلتان بخواهد آدم را دیوانه می‌کنند و بازی Survival Express یکی از آنهاست!

شما در بازی Survival Express به معدنی تاریک می‌روید، معدنچی در حرکت است، باید به سرعت فکر کنید. با ضربه زدن به صفحه‌ نمایش مسیری آهنی برای او تهیه ببینید، تا به سلامت عبور کند. تمام بازی همین است. در مسیر بمب، دیوار، دره و هرچیزی که برای از بین بردن این معدنچی بخت‌ برگشته نیاز باشد وجود دارد، از آنها اجتناب کنید و البته این بازی را از دست ندهید!

دانلود بازی دیوانه کننده‌ Survival Express: داستان یک معدنچی بخت برگشته!دانلود بازی دیوانه کننده‌ Survival Express: داستان یک معدنچی بخت برگشته!دانلود بازی دیوانه کننده‌ Survival Express: داستان یک معدنچی بخت برگشته!دانلود بازی دیوانه کننده‌ Survival Express: داستان یک معدنچی بخت برگشته! 

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب