جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
10 مرداد 1392, 07:53    842    0    فریبرز جعفرزاده

آیپد مینی نسل دوم با پردازنده ی A6 رونمای خواهد شد

 

با برسی های که برروی ios 7 Beta4 صورت گرفته گزارش شده است که شرکت اپل در حال آزمایش نسل دوم ار آیپد مینی می باشد که در آن قرار است پردازنده ی A6 را به کار گیرد، در همین گزارش بیان شده آیپد مینی نسل دوم فاقد صفحه نمایشگر رتینا خواهد بود. این بررسی توسط یکی از توسعه دهنگان اپل به نام Nick Frye صورت گرفته ،او در یکی از فایل های سیستمی 4 ios 7 Beta به این اطلاعات دسترسی پیدا کرده است.

با توجه به این گزارش می توان گفت اپل در حال آزمایش نسخه های  iPad 2.8 ,iPad 2.9 و iPad 2.10 که کدهای داخلی آنها نیز j76 ,j75 و j77 می باشد. این مدل ها به این معنی است که یک مدل آیپد مینی wifi و دو مدل آیپد مینی با پشتبانی از سیم کارت عرضه خواهد شد. در این دستگاه ها پردازنده ی s5l8950x به کار گرفته خواهد شد، این کد به معنی همان پردازنده A6 که در آیفون 5 استفاده شده است می باشد.

Niky Frye بیان کرده است هیچ کدی به نام @2x که نشان دهنده صفحه نمایشگز رتینا می باشد در این فایل مشاهده نکرده است، ولی این کدها برای دستگاهای آیپد 4 و آیفون 5 وجود دارد.

باتوجه به گزارش های که تا کنون منتشر شده است پیش بینی می شود اپل در ماه مارچ یا آگوست از نسل دوم آیپد مینی که ارتقا یافته است رونمای خواهد کرد.

 

منبع: idownloadblog

ترجمه: اپراتک

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

با عرض سلام فریبرز جعفرزاده هستم ، 7 سالی میشه پا به دنیای اپل گذاشتم و از همون لحظات اولیه بعد از خرید اولین آی دیوایسم به سیستم عامل iOS خیلی علاقمند شدم و علاقه زیادم به این سیستم عامل و اپل موجب راه اندازی اپراتک و خدمت رسانی به کاربرای فارسی زبان شد.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب