جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
18 اسفند 1393, 13:06    727    0    محمد نقدی

ساعت اپل

امشب قرار است مراسم معرفی کامل اپل‌واچ برگزار شود، تمام توجه کاربران به سمت این رویداد است. چند ماه پیش در کنفرانس معرفی آیفون‌های جدید، اپل واچ اولین گجت پوشیدنی اپل رونمایی شد. در رویداد امشب انتظار داریم اپل علاوه بر اطلاعات بیشتر از این محصول، قیمت و زمان عرضه آن به بازار را اعلام کند. اما سوال اینجاست: چرا اپل اینقدر دیر برای معرفی اپل‌واچ اقدام کرد؟

طرح مفهومی اپل واچ

خبری از سیستم عامل گوگل برای گجت‌های پوشیدنی نبود، حتی بسیار پیش‌تر از اینکه ساعتی "هوشمند" شود شایعات ساخت ساعتی با برند اپل را خبر می‌دادند. انتظار داشتیم ساعت با نام iWatch معرفی شود اما اینگونه نشد و ساعت اپل "ساعت اپل" نام گرفت.

تیم کوک عجله‌ای برای معرفی اپل‌واچ نداشت، او با تمام وجود اعتقاد دارد که اپل همیشه بهترین را معرفی می‌کند. او همچنین ساعت‌های معرفی شده از سوی رقبا را آنچنان هوشمند نمی‌داند.

بازار را سنجید و هوشمندانه اپل‌واچ متولد شد، ساعتی که احتمالا به طور همزمان با اپلیکیشن‌های بسیار جذابی به بازار عرضه می‌شود، زمان آن رسیده رقبا با دستپاچگی به فکر فقدان اپلیکیشن برای ساعت هوشمند خود باشند و این کار آسانی نیست.

iPhone 2G

اپل تمام تلاش خود را به کار گرفته تا نظر کاربران را به سمت اپل‌واچ جذب کند، اپل دوست ندارد شتاب زده عمل کند، اگر کمی به عقب برگردیم می‌بینیم در معرفی اولین آیفون نیز به همین شکل عمل کرده است: یکبار برای همیشه قاعده بازی عوض شد و دنیای موبایل تغییر کرد.

One more thing

او جانشین استیو جابز فقید شد، تیم کوک در کنفرانس رونمایی از اپل‌واج کلماتی نوستالژیک و آشنا به کار برد: One More Thing

رویداد اپل

همه می‌دانیم که ممکن است در این کنفرانس محصولی جدید مانند مک‌بوک ایر 2015 معرفی شود اما تمام توجه‌ها به سمت اپل‌واچ معطوف خواهد بود. اپل واچ "بهاری پیش‌رو" را برای اهالی کوپرتینو نوید می‌دهد، باید کمی صبور باشیم، واکنش مثبت بازار و کاربران به ساعت اپل می‌تواند آینده‌ی گجت‌های پوشیدنی را به خوبی رقم بزند، بازاری که تا به این لحظه چندان رونقی نداشته با آمدن اپل واچ شاید روحی تازه در آن دمیده شود.

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب