جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
11 آبان 1393, 16:06    2460    0    فریبرز جعفرزاده

Dead Earth: 3D Shooting - Call of Space Commando

در بازی فوق العاده هیجان انگیز و اکشن Dead Earth: 3D Shooting - Call of Space Commando خود را برای بزرگترین جنگ تاریخ بشریت آماده کنید، زیرا ربات‌ها که سال‌ها فرمانبر بشریت بودند بر علیه انسان‌ها شورش کرده اند و هدفشان نبود کردن تمامی موجودات زنده‌ بر روی این کره خاکی می باشد. بسیاری از مردم به شهرهای بزرگی به نام پناهگاه پناه برده اند و توسط تانگ‌ها هواپیماها و دیگر اسلحه ها محافظت می شوند اما مشخص نیست تا چه زمان دوام خواهند آورد. شما در این بازی نقش فرمانده‌ی گروهی ویژه از کاماندوهای که برای چنین شرایطی تعلیم دیده‌اند را بر عهده دارید و در حال حاضر تنها امید بشریت شما و اعضای گروهتان میباشید، پس ماموریت های خود را انجام دهید و در نبرد نهایی رئیس مرگبار ربات‌ها را برای خاتمه به این جنگ نابود کنید.

ویژگی های بازی Dead Earth: 3D Shooting - Call of Space Commando

  • مبارزه با امواج بی پایان از دشمنان سایبری و ربات ها
  • گرافیکی خیره کننده همراه با جلوه های ویژه و هیجان انگیز
  • تجربه یک داستان حماسی در جهان اشغال شده توسط ربات ها
  • شکست رئیس مرگبار ربات ها و نجات بشریت
  • 10 اسلحه فوق العاده برای جنگیدن
  • مبارزه در شهره های بزرگ
  • امکان خرید اسلحه های جدید
  • استفاده از زره در برابر حمله دشمنان
  • نابود کردن دشمنان با نارنجک های کشنده

دانلود بازی فوق العاده و هیجان انگیز Dead Earth: 3D Shooting v1.0دانلود بازی فوق العاده و هیجان انگیز Dead Earth: 3D Shooting v1.0دانلود بازی فوق العاده و هیجان انگیز Dead Earth: 3D Shooting v1.0دانلود بازی فوق العاده و هیجان انگیز Dead Earth: 3D Shooting v1.0

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

با عرض سلام فریبرز جعفرزاده هستم ، 7 سالی میشه پا به دنیای اپل گذاشتم و از همون لحظات اولیه بعد از خرید اولین آی دیوایسم به سیستم عامل iOS خیلی علاقمند شدم و علاقه زیادم به این سیستم عامل و اپل موجب راه اندازی اپراتک و خدمت رسانی به کاربرای فارسی زبان شد.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب