جدیدترین بازی ها

جدیدترین نرم افزارها

دانلود بازی بتمن برای آیفون

Asphalt 9: Legends

یک غافلگیری بزرگ؛ بازی Asphalt 9: Legends برای iOS از راه رسید
New
6 شهریور 1393, 23:50    1167    0    محمد نقدی

پس از گمانه زنی های بسیار، ساعتی پیش اپل به صورت کاملا رسمی دعوتنامه خود را برای رویدادی بزرگ در تاریخ نهم سپتامپر 2014 ارسال کرد. این کنفرانس ویژه برابر با ١٨ شهریور ١٣٩٣ ساعت ٩:٣٠ به وقت ایران برگزار خواهد شد.
محل کنفرانس امسال Flint Center در کوپرتینو خواهد بود، این همان مکانی ست که ٣٠ سال پیش اولین کامپیوترهای مک معرفی شد، همانطور که می دانید کنفرانس های پیشین در Yerba Buena Center واقع در سانفرانسیسکو برگزار می شد. علاوه بر این، بنر مراسم بر خلاف کنفرانس های گذشته که رنگی طراحی می ش با رنگی خاکستری رونمایی شده است. غیر از تاریخ و شعاری کوتاه هیچ اطلاعات خاص دیگری نیز در مورد این مراسم ذکر نشده. شعار این کنفرانس اپل بر همین بی اطلاعی دلالت دارد، داشتن آرزو برای اطلاعات بیشتر: Wish We Could Say More 

طبق آخرین شایعات منتشر شده، در این کنفرانس علاوه بر آیفون 6 یک گجت پوشیدنی نیز معرفی می شود که حدس می زنیم همان ساعت هوشمند اپل iWatch باشد. در این کنفرانس  با اپراتک همراه باشید.

منبع: IDB

تبلیغات

برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

بازگشت

در این دنیای شلوغ با نوشتن برای شما آرامش رو آغوش می‌گیرم، شادم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسم،
باید این خوشحالیه عمیق رو به دورترین نقطه‌ی جهان برسونم.

مطالب مشابه :

نظرات

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

ویدئوها

بیشتر

پیشنهادهای ویژه

خرید گیفت کارت و اپل آیدی

اشتراک مطلب