جهت خرید گیفت کارت و یا اپل آیدی می توانید از فروشگاه اپراتک بازدید نمایید.
ورود ثبت نام

فروشگاه ما ارسال مطلب پرسش و پاسخ کانال تلگرام ما

تبلیغات اپراتک
3104
 • محمد نقدی

 • زندگی احتمالا با لذت های کوچک ساخته میشه، اما برای من در اپراتک بودن و از اپل گفتن لذتی بزرگ و شاید خودِ زندگیه.
  از شمالی ترین نقطه ایران صدای من رو می شنوید، امیدوارم از اینجا بودن حس خوبی داشته باشید؛ این حس خوب ما را بس.

  اپل به طور رسمي دعوتنامه 9 سپتامبر را ارسال كرد

  پس از گمانه زنی های بسیار، ساعتی پیش اپل به صورت کاملا رسمی دعوتنامه خود را برای رویدادی بزرگ در تاریخ نهم سپتامپر 2014 ارسال کرد. این کنفرانس ویژه برابر با ١٨ شهریور ١٣٩٣ ساعت ٩:٣٠ به وقت ایران برگزار خواهد شد.
  محل کنفرانس امسال Flint Center در کوپرتینو خواهد بود، این همان مکانی ست که ٣٠ سال پیش اولین کامپیوترهای مک معرفی شد، همانطور که می دانید کنفرانس های پیشین در Yerba Buena Center واقع در سانفرانسیسکو برگزار می شد. علاوه بر این، بنر مراسم بر خلاف کنفرانس های گذشته که رنگی طراحی می ش با رنگی خاکستری رونمایی شده است. غیر از تاریخ و شعاری کوتاه هیچ اطلاعات خاص دیگری نیز در مورد این مراسم ذکر نشده. شعار این کنفرانس اپل بر همین بی اطلاعی دلالت دارد، داشتن آرزو برای اطلاعات بیشتر: Wish We Could Say More 

  طبق آخرین شایعات منتشر شده، در این کنفرانس علاوه بر آیفون 6 یک گجت پوشیدنی نیز معرفی می شود که حدس می زنیم همان ساعت هوشمند اپل iWatch باشد. در این کنفرانس  با اپراتک همراه باشید.

  منبع: IDB

  تبلیغات

  برای نصب برنامه و بازی اپل روی آیفون یا آیپد نیاز به اپل آیدی دارید. در صورتی که از اپل آیدی شخص ثالث استفاده میکنید آگاه باشید که آن شخص دسترسی کامل و بدون محدودیت به تمام اطلاعات داخل گوشی شما دارد. برای ساخت اپل آیدی با ایمیل و مشخصات دلخواه شما و یا خرید اپل آیدی وریفای شده ، اینجا کلیک کنید.

  برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

  نظر سنجی

  روزی چند دقیقه کتاب می‌خوانید؟

  برای عضویت در خبرنامه اپراتک کافیست ایمیل خود را در کادر وارد نمایید.
  تبلیغات متنی

  اشتراک مطلب